Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

412 Bilişim Web Hosting & İnternet Hizmetleri Gizlilik Politikasına aşağıda yer verilmiştir.

 

Bu gizlilik ilkeleri 412 Bilişim tarafından, www.412bilisim.com.tr internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www. 412bilisim.com.tr internet adresi (ve alt siteleri ile uzantılarının) üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 

Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgileri (isim, adres, telefon, e-posta vb.) gibi istenilen tüm bilgiler eksiksiz ve doğru olarak belirtmek durumundadır. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız.

 

Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

 

İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

 

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunabilir. www.412bilisim.com.tr internet adresi (ve alt siteleri ile uzantıları) diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

 

Güvenlik Önlemleri

 

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır ;

 

• SSL güvenlik sertifikası (Secure Socket Layer) ile kredi kartı bilgileriniz encode edilerek bankaya iletilir. Bu bilgiler bankaya ait olan güvenli sunucular üzerinde barındırılmaktadır.

 

• Sadece sizin ve banka arasında olan bu provizyon işlemi her ne kadar bizim web sitemiz üzerinden gerçekleştiriliyor olsa da işlem sırasında kredi kartı bilgileriniz sizin ile banka arasında gizli tutulmaktadır.

 

Düzenleme ve Bilgilerin Silinmesi

 

Müşterilerimiz sistemimiz üzerinde kayıtlı bulunan tüm kişisel ve kurumsal bilgilerini diledikleri zaman düzenleme hakkına sahiptirler. Firmamız bu bilgilerin doğruluğunu sağlamak için gerekli incelemeyi yapabilir. Ancak sistemimizde kayıtlı bulunan bireysel veya kurumsal müşterilerimizin bilgileri, ürün, hizmet veya servislerini sonlandırsalar dahi yasal zorunluluk sebebi ile ilgili kanunun zorunlu tuttuğu süre boyunca sistemimizden silinememektedir.

 

Zorunlu süre bitiminde bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bilgilerinin silinmesini talep edebilirler. Bunun için info@412bilisim.com.tr adresine durumu bildiren e-posta gönderilmesi gerekmektedir.

412Bilisim.Com.TR Web Hosting & İnternet Hizmetleri