Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2012 yılının Ağustos ayında web tasarım ile başlayan maceramızı bugün her ölçekten şirket ve işletme için fayda üretmek için sürdürüyoruz. Alan Adı, Hosting, Sunucu Çözümleri, Web Tasarım ve Yazılım servislerimizle yüzlerce işletmenin Dijital Dönüşüm ile hayat bulmasına destek olduğumuz için kendimizi şanslı hissediyoruz.

 

Firmamız kurumsal pazar gereksinimlerine yanıt verebilen alt yapısı, tecrübesi, hizmetleri, servisleri ve çözümlerinin gücüyle müşterilerinin kritik iş uygulamalarında güvenebilecekleri stratejik bir bilgi teknolojileri ortağıdır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirerek, doğru çözümleri yüksek kaliteye dayanan hizmet anlayışıyla hayata geçirir.

Kullanıcılarımızın bize olan güveni, bizi daha kaliteli, sorunsuz ve yenilikçi çözümler üretmeye sevk etmektedir, bu sebeple mesaimizin tamamını daha kaliteli, sorunsuz servisler üretmek için harcamaktayız.

 

  • Uygun Fiyat

  • 7/24 Destek

  • Yüksek Memnuniyet

  • Üst Düzey Güvenlik

 

ve daha bir çok özelliğimizle sizlere hizmet veriyoruz..

 

Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye'de hosting alanında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

 

Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ve hizmetleri sunmak.

412Bilisim.Com.TR Web Hosting & İnternet Hizmetleri